ד"ר טלי איכנולד-דביר

דיקנית הכשרת מנהלים ולימודי חוץ

ד"ר טלי איכנולד-דביר היא בעלת דוקטורט בניהול מהפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב. בעברה הייתה עובדת סוציאלית ועבדה בפרויקט שיקום שכונות. בצה"ל שירתה כקצינה ביחידה הטכנית וביחידת המזל"טים של חיל מודיעין. את הפוסט-דוקטורט השלימה באוניברסיטת ברקלי. היא מומחית בתחומים של מנהיגות, ניהול בכיר ואפקטיביות של תכניות הדרכה.

מבחינת פעילות אקדמית, הייתה חברת סגל בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב וכיהנה כסגנית דיקן וראש תכניות ה-MBA בבית ספר אריסון למנהל עסקים במרכז הבינתחומי הרצליה. מחקריה פורסמו בכתבי העת המובילים בעולם, זכו בפרסים והוצגו בכנסים בינלאומיים רבים.

טלי בעלת ניסיון פרקטי רב בתחום של ייעוץ ופיתוח מנהלים. לפני הצטרפותה למרכז הבינתחומי הייתה  מנהלת פיתוח אקדמי ועסקי וחברת הנהלה בלהב המרכז לפיתוח מנהלים של אוניברסיטת תל אביב. בעלת ניסיון של כ-30 שנה עבודה מול מנהלים וחברות בסקטור הציבורי והפרטי בארץ ובחו"ל.

במסגרת פעילותה הציבורית הייתה חברת מליאת רשות השידור. התפטרותה יחד עם 4 מחבריה למליאה לאחר כ-5 שנות כהונה סללה את הדרך לסגירת רשות השידור ולהקמת ערוץ כאן 11 האיכותי. כמו כן הייתה חברת וועדת המשילות בראשות מנכ"ל משרד ראש הממשלה, חברה בצוות בנושא "שחיתות חוקית" יחד עם עו"ד יואב סגלוביץ לשעבר ראש להב 433 במסגרת המכון הישראלי לדמוקרטיה, חברת הוועדה לניהול משברים במשטרת ישראל, וכיהנה בחבר הנאמנים של בית חולים הדסה בתקופת המשבר.

היא מגדלת יחד עם בעלה 8 ילדים, 5 שלו, 1 שלה ו-2 שלנו כנהוג במשפחות מורכבות כיום. משפחתה ובנותיה הם חלק מהציונות הדתית לאומית, אך היא איננה מגדירה את עצמה כדתיה.

אם היא לא הייתה באקדמיה היא הייתה הווארד רוארק או ג'יין גודול.