תודה,

שבחרת להבין שאנחנו חיים בעולם עסקי ומקצועי מטורף

המועדון הפיננסי של הבינתחומי 2021

פורום דירקטורים ונושאי משרה בכירים בתאגיד

30 יו"רים, דירקטורים, מנכ"לים, סמנכ"לי כספים, רגולטורים ונושאי משרה בכירים בתאגיד ידונו בפורום פנימי וסגור בסוגיות הפיננסיות התאגידיות הבוערות ביותר. כל מפגש יעסוק באתגר מרכזי מהעולם התאגידי של היום, תוך ניתוח case study עדכני אשר פותח במיוחד לצורך הפורום על-ידי מובילים מקצועיים המומחים לנושא, שיחה פתוחה עם איש.ת עסקים או מקבל.ת החלטות בכיר מהתחום, וכן דיונים מעמיקים בין חברי הפורום, שהינם בעלי רקע פיננסי ועסקי מקיף.

בין הסוגיות
ברבור שחור כהה היערכות למשבר ואתגרים בניהולו. Zoom In על מגיפת הקורונה 50 גוונים של אפור אתיקה & חשבונאות הילכו יחדיו? חשבונאות יצירתית בשירות אינטרסים מידע בדיוני ניהול סיכונים וסכנות בעולמות הסייבר העתיד הוא לא מה שהיה פעם מות ה-DCF? טרנספורמציה בהערכות השווי של חברות העולם החדש סכין בין השיניים וממשל תאגידי מערכת היחסים שבין הדירקטוריון, ההנהלה והרגולטור הפיננסי עולם מופרע. Disruption. שיבושיות של מודלים עסקיים.

ניהול אקדמי

מועד פתיחה

18.5.21

 

6 מפגשים
16:45-20:00

בין המרצים והמרצות

פרופ' אמיר ירון נגיד בנק ישראל ד"ר משה ברקת הממונה על רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון במשרד האוצר ניר זוהר נשיא WIX שוקי אורן יו"ר הבנק דיגיטלי הראשון בישראל עו"ד עמי בר-לב לשעבר יועץ משפטי קבוצת יורוקום ד"ר עו"ד נמרוד קוזלובסקי משרד עו"ד הרצוג פוקס נאמן פרופ' שלומית זוטא המכללה האקדמית ת"א-יפו.

ההשתתפות בפורום כרוכה בדמי חברות שנתיים ובאישור המנהלים האקדמיים.

להשארת פרטים >
לרישום ותשלום באשראי >

יש להכניס שם פרטי

יש להכניס שם משפחה

הקוד אינו תקין

יש להכניס כתובת דוא"ל

יש להכניס מספר טלפון

יש להכניס שם חברה

יש להכניס תפקיד

יש להכניס שם

יש להכניס מספר תעודת זהות

יש להכניס מספר ח.פ.או ע.מ.

יש להכניס שם פרטי

יש להכניס שם משפחה

הקוד אינו תקין

יש להכניס כתובת דוא"ל

יש להכניס מספר טלפון

יש להכניס שם איש קשר